Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Lorik Cana"

Lorik Cana: Do të jem i angazhuar jashtë dhe brenda fushës

    Lorik Cana: Do të jem i angazhuar jashtë dhe brenda fushës

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, ka sqaruar detajet e vendimit për t’u shkëputur pas 14 vitesh karrierë. Ai ka zbuluar në intervistën në “News 24” edhe disa nga planet

Lexo me Shume

Lorik Cana: I nderuar që përfaqësova kombin tim

    Lorik Cana: I nderuar që përfaqësova kombin tim

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Lorik Cana ka bërë të ditur zyrtarisht largimin e tij nga Kombëtarja Shqiptare. “Mendoj se është koha e duhur për t’u

Lexo me Shume

Mavraj thyen heshtjen: Me Canën, vëllezër!

    Mavraj thyen heshtjen: Me Canën, vëllezër!

Duket se ndeshja ndaj Luksemburgut e cila do të zhvillohet sonte në mbrëmje i ka bashkuar edhe më shumë futbollistët e kombëtares! Humbja 2 me 1 me Austrinë u bë

Lexo me Shume