Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Lori Hoxha"

Lori Hoxha: Asnjë si ajo

Lori Hoxha: Asnjë si ajo

Gjatë qëndrimit të saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku është duke pushuar, Lori Hoxha ka ndjekur së fundmi edhe koncertin e Adele. “No one like her” shkruan ajo përbri videos të publikuar në Instagram, duke lënë të kuptohet se e ka shijuar koncertin e këngëtares. Mesa duket, Sara

Lexo me Shume

“Top Awards”, pse u la jashtë Genta Ismajli

“Top Awards”, pse u la jashtë Genta Ismajli

Është mbajtur sot konferenca e parë për shtyp nga organizatorët e “Top Awards”: Lori Hoxha, Ledion Liço, Alban Male, Ergys Lubonja dhe Melsi Qirici, të cilët kanë dhënë një informacion më të detajuar rreth eventit që do të mbahet më 24 qershor 2016 në Pallatin e Kongreseve. Producentja e “TMA”, Lori

Lexo me Shume

Snapchat infekton VIP-at shqiptarë

    Snapchat infekton VIP-at shqiptarë

VIP-at shqiptarë kanë qenë gjithmonë shumë aktivë në rrjetet sociale. Një herë e një kohë ishte Facebook-u, më pas Instagram-i dhe tani Snapchat. Snapchat, një aplikacion i ri i cili ka “infektuar” një pjesë të madhe të popullsisë.  Filtrat e Snapchat-it janë ndryshe nga filtrat që kanë qenë më parë

Lexo me Shume

VIP-at me “këmbë përpjetë”

VIP-at me “këmbë përpjetë”

Një foto e publikuar disa ditë më parë, që bëri xhiron e internetit, tregonte Victoria Beckham teksa lexonte një libër dhe njërën këmbë e kishte ngritur duke treguar që është një lloj ushtrimi që ajo e praktikon shpesh. Megjithatë, shumë personazhe të njohur kanë pozuar në pozicionin që i tregon

Lexo me Shume

Pse Ledri Vula dhe Lori Hoxha janë bashkë në Maldive?

    Pse Ledri Vula dhe Lori Hoxha janë bashkë në Maldive?

Ditët e fundit të gjithë kanë pyetur se me kë ka shkuar Lori Hoxha në Maldive. Përgjigjja erdhi. Ledri  ka postuar në Snapchat foto në Maldive  në të njëjtat vende dhe në të njëjtën kohë me Lorin. Pra Ledri dhe Lori janë bashkë me pushime. Por prisni, mos mendoni keq!

Lexo me Shume

Vendi ku Lori kthehet gjithmonë

    Vendi ku Lori kthehet gjithmonë

  Lori Hoxha preferon që këto ditë pranvere t’i kalojë në një nga plazhet më të bukura në botë. Mesa duket nga fotot,pranvera për Lorin ka nisur nën rrezet e diellit në plazhin e  Maldives por ajo akoma nuk e ka vërtetuar këtë.Kjo nuk është hera e parë që Lori

Lexo me Shume