Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "look"

20-vjeçaret që duken si 30-vjeçare…

    20-vjeçaret që duken si 30-vjeçare…

Nuk e kam kuptuar kurrë se pse adoleshentet e ditëve të sotme duan të duken më të mëdha në moshë. Më besoni që vitet ikin shpejt dhe “gra” do të

Lexo me Shume

Shikoni çfarë ndryshimi ka bërë Albana Osmani!

Shikoni çfarë ndryshimi ka bërë Albana Osmani!

Personazhet e ekranit janë gjithmonë në procesin e ndryshimit dhe sjelljes së risive në veshje apo në paraqitje. E fundit që ka ndryshuar një detaj, jo pak të rëndësishëm, në

Lexo me Shume

(Video) “100 vite bukuri siriane”, më shumë sesa vetëm stil

(Video) “100 vite bukuri siriane”, më shumë sesa vetëm stil

Siria është ndoshta vendi më i përfolur i momentit për shkak të luftës, refugjatëve dhe gjithçka lidhet me këto trazira. Por përtej kësaj, Siria është një vend me kulturë dhe

Lexo me Shume