Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Londra"

Raketat balistike, një kërcënim për sigurinë e Londrës

    Raketat balistike, një kërcënim për sigurinë e Londrës

Një ekspert anglez i mbrojtjes u shpreh se ekziston frika që grupet militante një ditë mund të përpiqen të godasin Londrën përmes raketave balistike. Sipas Peter Roberts, hulumtues i lartë

Lexo me Shume