Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "London"

Londra ndalon reklamat me rroba banje

    Londra ndalon reklamat me rroba banje

Muajin e ardhshëm, sipas kryebashkiakut të Londrës Sadiq Khan, do të ndalohen të gjitha reklamat që nxjerrin në pah trupin, në të gjitha rrjetet e transportit në Londër. Në bashkëpunim

Lexo me Shume