Blitz

Tag "Londër"

Një mjet i dyshimtë pranë stacionit, evakuohet Ura e Londrës

    Një mjet i dyshimtë pranë stacionit, evakuohet Ura e Londrës

Ura e Londrës është evakuuar menjëherë pas raportimeve për një mjet të dyshimtë që është parë pranë stacionit. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje, ku ka kryer rrethimin e zonës

Read Full Article

Londër, një autobus dykatësh përfshihet nga flakët

    Londër, një autobus dykatësh përfshihet nga flakët

Një autobus dykatësh është përfshirë nga flakët teksa lëvizte në rrugët e Londrës. Lajmi është përhapur me shpejtësi në sajë të imazheve dhe videove të shpërndara nga përdorues të ndryshëm

Read Full Article

Horror në Londër, treni i pret kokën një djali

    Horror në Londër, treni i pret kokën një djali

Një aksident i frikshëm është shënuar ditën e djeshme në Londër. Një 20-vjeçar që ishte duke udhëtuar me trenin e linjës Gatwick Express, iu pre koka nga një tren tjetër

Read Full Article

Sulm me thikë në Londër, një grua e vdekur dhe pesë të plagosur

Sulm me thikë në Londër, një grua e vdekur dhe pesë të plagosur

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Një grua ka mbetur e vdekur dhe pesë të tjerë janë plagosur si pasojë e një sulmi me thikë në Russell

Read Full Article

“Kuajt e apokalipsit”, statujat që shihen vetëm për 2 orë

    “Kuajt e apokalipsit”, statujat që shihen vetëm për 2 orë

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 6   Artistët perëndimorë kanë ditur gjithmonë të na surprizojnë me krijimet e tyre. I fundit është skulptori Jason deCaires Taylor, i

Read Full Article

(FOTO) Njerëzit “pushtojnë” rrugët e Londrës, kërkojnë qëndrimin në BE

    (FOTO) Njerëzit “pushtojnë” rrugët e Londrës, kërkojnë qëndrimin në BE

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 9 Disa ditë pas referendumit që nxorri fitues mbështetësit e Brexit, qindra protestues kanë marshuar nëpër rrugët e Londrës ku janë shprehur

Read Full Article

Gigi Hadid drejt Londrës për të mbështetur të dashurin

Gigi Hadid drejt Londrës për të mbështetur të dashurin

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Vetëm pak ditë pasi Zayn Malik anuloi një koncert për shkak të problemeve me ankthin dhe vetëm një ditë pasi kishte

Read Full Article

Obama në Londër, diskutim mbi çështje të identitetit gjinor: Njerëzit mendojnë se zgjedhja e një presidenti të zi i zgjidh të gjitha

    Obama në Londër, diskutim mbi çështje të identitetit gjinor: Njerëzit mendojnë se zgjedhja e një presidenti të zi i zgjidh të gjitha

Gjatë vizitës së tij zyrtare në Londër, Presidenti i SHBA-ve, Barack Obama, u bë pjesë e një diskutimi mbi çështje të tilla si: homoseksualiteti, të drejtat e transeksualëve dhe lëvizja

Read Full Article

(VIDEO) ISIS kërcënon sërish: Ja shënjestrat e radhës

  (VIDEO) ISIS kërcënon sërish: Ja shënjestrat e radhës

Dy ditë pas sulmeve terroriste të shënuara në Bruksel, dy burra të maskuar, të veshur me të zeza dhe me

Read Full Article

(VIDEO) Dhunoi barbarisht qenin e të dashurës, 20 javë burg shqiptarit

  (VIDEO) Dhunoi barbarisht qenin e të dashurës, 20 javë burg shqiptarit

Një shqiptar në Britaninë e Madhe është dënuar me 20 javë burg dhe 380 paund gjobë për shkak të dhunës

Read Full Article

Kate Middleton tregon si e thërret vogëlushi George mbretëreshën. Një nofkë vërtet qesharake

  Kate Middleton tregon si e thërret vogëlushi George mbretëreshën. Një nofkë vërtet qesharake

  Mbretëresha Elizabetë po bëhet gati të festojë 90- vjetorin e lindjes më 21 prill të këtij viti dhe në

Read Full Article