Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "LOL. blitz.al"

(Video Ekskluzive) Majk shfrytëzon rastin për të bërë ëndrrën realitet

    (Video Ekskluzive) Majk shfrytëzon rastin për të bërë ëndrrën realitet

Mbrëmjen e djeshme në një nga club-et më të njohur në Tiranë, Lollipop, ishte i ftuar artisti francez Maitre Gims, i cili përveç këngëve që pëlqehen shumë në Shqipëri njihet

Lexo me Shume

(Foto) Momente interesante nga fëmijë interesantë

(Foto) Momente interesante nga fëmijë interesantë

Arsyeja kryesore se pse fëmijët janë tepër të këndshëm është sepse ata janë spontanë dhe origjinalë në të njëjtën kohë. Shpesh veprimet e tyre, që vijnë si rezultat i imagjinatës

Lexo me Shume