Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "lojerat"

Rio 2016, Kelmendi mposht kundërshtaren, kalon në çerekfinale

    Rio 2016, Kelmendi mposht kundërshtaren, kalon në çerekfinale

Majlinda Kelmendit i janë dashur vetëm 25 sekonda për të vendosur vazhdimësinë në Lojërat Olimpike 2016. Ajo e ka fituar këtë përballje të parë duke mundur zviceranen Elvelye Tschopp. Xhudistja

Lexo me Shume