Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Llogara"

Turisti francez aksidentohet në Llogara, transportohet me helikopter drejt spitalit të Vlorës

    Turisti francez aksidentohet në Llogara, transportohet me helikopter drejt spitalit të Vlorës

Një turist francez është aksidentuar ditën e sotme në Qafën e Llogarasë. Dyshohet se ai është rrëzuar nga një lartësi e konsiderueshme dhe për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë.

Lexo me Shume

Pamje të trishta! Ja si torturohen kafshët në Shqipëri

    Pamje të trishta! Ja si torturohen kafshët në Shqipëri

Prej kohësh është ndaluar gjuetia, por mesa duket në Shqipëri e kanë të vështirë ta pranojnë këtë ligj. Fatkeqësisht nuk kanë mbaruar vrasjet e paligjshme të kafshëve të egra. Gjuetarët

Lexo me Shume