Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "LKady Gaga"

Lady Gaga bën gati “iluzionin” e radhës

    Lady Gaga bën gati “iluzionin” e radhës

Kemi pritur një kohë të gjatë për një këngë të re të Lady Gaga-s dhe pritjes i ka ardhur fundi. Ajo do të publikojë muajin e ardhshëm këngën e saj

Lexo me Shume