Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Liverpool"

Merkato – Mario Balotelli drejt Besiktas!

    Merkato – Mario Balotelli drejt Besiktas!

Pasi u ‘skarcua’ nga Milan dhe anglezët e Liverpool, dukej se karriera e Mario Balotelli-t do të përfundonte në mënyrën më të keqe… por jo! Presidenti Fikret Orman i skuadrës

Lexo me Shume

Gerrard kthehet në Europë? Celtic i ofron një rol të dyfishtë

    Gerrard kthehet në Europë? Celtic i ofron një rol të dyfishtë

Ditët e fundit është përfolur shumë se Manchester United i ka ofruar sulmuesit Zlatan Ibrahimovic një rol të dyfishtë në skuadër, alternativë që mund ta ketë marrë në konsideratë edhe

Lexo me Shume

Jurgen Klopp, i dyti i përhershëm! Ka humbur 5 nga 5 finalet e fundit

    Jurgen Klopp, i dyti i përhershëm! Ka humbur 5 nga 5 finalet e fundit

A do ta besonit po të thoshim se mund të gjenim një lidhje mes Klopp & Flop, përveç rimës? Sigurisht që nuk i vë askush në dyshim karizmën, cilësitë dhe

Lexo me Shume

Merkato – Liverpool “vëzhgon” Javier Pastoren

    Merkato – Liverpool “vëzhgon” Javier Pastoren

Argjentinasi 26-vjeçar, i cili ka ende 3 vite kontratë me ekipin e Paris Saint Germain, është duke konsideruar largimin nga skuadra, duke qenë se prezenca e Angel Di Marias e

Lexo me Shume

Europa League – Jurgen Klopp: Rasti i golit, i vetmi gabim që bëmë, por lufta nuk ka mbaruar

    Europa League – Jurgen Klopp: Rasti i golit, i vetmi gabim që bëmë, por lufta nuk ka mbaruar

Ka rezultuar një mbrëmje e pafat ajo e djeshma për Jurgen Klopp dhe ekipin e tij të Liverpool, të cilët vetëm pak sekonda para fundit të ndeshjes e panë veten

Lexo me Shume