Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "lista"

Publikohen rezultatet paraprake për regjistrimin e maturantëve, më 6 tetor lista përfundimtare e fazës së dytë

    Publikohen rezultatet paraprake për regjistrimin e maturantëve, më 6 tetor lista përfundimtare e fazës së dytë

Sot, më 20 shtator janë publikuar rezultatet paraprake për regjistrimin e maturantëve. Bëhet fjalë për 6.872 të regjistruar deri në orën 16:00 të ditës së sotme, ndërkohë që AKP u

Lexo me Shume

Shpërndahen banesat e dyta sociale në Shkozë, ja emrat e 177 përfituesve

    Shpërndahen banesat e dyta sociale në Shkozë, ja emrat e 177 përfituesve

Këshilli Bashkiak i Tiranës ndau një ditë më parë pjesën e dytë të banesave sociale, vendim që u arrit me votat e të gjithë anëtarëve. Përfituesit së bashku me 48

Lexo me Shume

Lista zyrtare për “Euro 2016”, De Biasi shpjegon pse u lanë jashtë katër lojtarët

    Lista zyrtare për “Euro 2016”, De Biasi shpjegon pse u lanë jashtë katër lojtarët

Në një konferencë për shtyp nga Austria, trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi, ka shpjeguar arsyet pse u lanë jashtë katër prej lojtarëve. Ishin Milot Rashica, Herolind Shala, Amir

Lexo me Shume

“Euro 2016”, De Biasi zbulon listën, ja katër lojëtarët që u lanë jashtë

    “Euro 2016”, De Biasi zbulon listën, ja katër lojëtarët që u lanë jashtë

Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Gianni De Biasi ka bërë publike listën me 23 lojëtarët që do të shkojnë në Europian dhe emrat e katër të tjerëve që u

Lexo me Shume

10 zakonet që duhet të zotërojë çdo femër pas të 30-ve

    10 zakonet që duhet të zotërojë çdo femër pas të 30-ve

Nevojitet që disa zakone të mira t’i zotëroni pasi të keni mbushur të 30-at. Mos u shpërqendroni nga listat me “ato që nuk duhet të bëni pas moshës 20-vjeçare” apo

Lexo me Shume

100 kompanitë VIP në Shqipëri, zbardhen emrat e aksionerëve

    100 kompanitë VIP në Shqipëri, zbardhen emrat e aksionerëve

Kompanitë më të mëdha me pronësi shqiptare ndër vite janë shndërruar në biznese të qëndrueshme dhe janë përgjithësisht transparente me pronarët apo aksionerët (në rastin kur janë shoqëri aksionere). Emrat

Lexo me Shume