Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Liri Berisha"

Dasara Malltezi ka një urim të veçantë për gjyshe Liri Berishën

    Dasara Malltezi ka një urim të veçantë për gjyshe Liri Berishën

Mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha, Dasara Malltezi, ka zgjedhur ta ndajë me të gjithë miqtë e saj në Facebook urimin që i ka bërë gjyshes së saj, Liri Berisha, për

Lexo me Shume