Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Liqeni"

Po ju çfarë shikoni këtu? Ja fotoja që po çmend internetin

    Po ju çfarë shikoni këtu? Ja fotoja që po çmend internetin

Pas fustanit që shkaktoi debat edhe mes Kim Kardashian e Taylor Swift për ngjyrat e tij, si dhe xhaketës “Adidas” për shkak të kombinimeve të ndryshme të ngjyrave që njerëzit shikonin,

Lexo me Shume

(FOTO) Momenti i përplasjes së Ndriçim Babasit dhe Flamur Nokës me policinë

    (FOTO) Momenti i përplasjes së Ndriçim Babasit dhe Flamur Nokës me policinë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ndriçim Babasi, është ndaluar nga policia, ndërsa ishte bashkë me disa deputetë  të opozitës në një lokal, pak pasi kishte mbaruar protesta në parkun e liqenit.

Lexo me Shume

Gerti Bogdani: Në 19:00 te kodrat, të mbrojmë liqenin

    Gerti Bogdani: Në 19:00 te kodrat, të mbrojmë liqenin

Deputeti i Partisë Demokratike, Gerti Bogdani, u ka kërkuar qytetarëve të bëhen pjesë e protestës në mbrojtje të parkut. Rreth dy orë më parë, përmes një statusi në rrjetin social Facebook,

Lexo me Shume