Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Liqeni i Shkopetit"

Shkopet, nxirret nga liqeni makina e tretë

    Shkopet, nxirret nga liqeni makina e tretë

Polumbarët kanë mundur të nxjerrin një tjetër makinë nga liqeni i Shkopetit në Mat. Mësohet se është nxjerrë nga uji makinën tip “Benz” me targa AA587CP. Burime të policisë shprehen

Lexo me Shume

Nxirret makina që ra në liqenin e Shkopetit, policia: Dyshohet të jetë përdorur në vjedhjen e Rinasit

    Nxirret makina që ra në liqenin e Shkopetit, policia: Dyshohet të jetë përdorur në vjedhjen e Rinasit

Ditën e sotme, polumbarët kanë arritur të nxjerrin makinën e fundosur në liqenin e Shkopetit. Mjeti u vu re nga peshkatarët e zonës, të cilët njoftuan policinë për ngjarjen. Dyshohej

Lexo me Shume

Makina bie në liqenin e Shkopetit, s’dihet nëse ka viktima

    Makina bie në liqenin e Shkopetit, s’dihet nëse ka viktima

Një aksident është shënuar në orën pesë të mëngjesit të sotëm në Burrel, ku një automjet që udhëtonte në rrugën nacionale Milot-Burrel, ka rënë në liqenin e Shkopetit, mendohet në

Lexo me Shume

Aksident i rëndë në Shkopet, rrëzohet furgoni me pasagjerë. Dyshohet për dy viktima

    Aksident i rëndë në Shkopet, rrëzohet furgoni me pasagjerë. Dyshohet për dy viktima

Një aksident i rëndë automobilistik është shënuar mesditën e sotme në Shkopet. Mësohet se një furgon me pasagjerë ka dalë nga rruga dhe ka rënë në Liqenin e Shkopetit. Forcat e

Lexo me Shume