Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Lionel Messi"

Lionel Messi rikthehet tek “Argjentina”

    Lionel Messi rikthehet tek “Argjentina”

Kapiteni i skuadrës së Argjentinës, Lionel Messi, ka njoftuar se është tërhequr nga vendimi për të dhënë dorëheqjen nga futbolli ndërkombëtar, pas një bisede që ka zhvilluar me trajnerin e

Lexo me Shume

Messi i “bashkohet” Real Madridit, rrjetet sociale “shpërthejnë” pas fotos me flokë të reja

Messi i “bashkohet” Real Madridit, rrjetet sociale “shpërthejnë” pas fotos me flokë të reja

Fotografia që bashkëshortja e yllit të Barcelonës ka postuar në Instagram ka shkaktuar reagime të shumta. Bëhet fjalë për foton e postuar nga Antonella Roccuzzo, ku argjentinasi Messi shihet me flokë

Lexo me Shume

Messi thyen një tjetër rekord

    Messi thyen një tjetër rekord

Në ndeshjen e djeshme të Argjentinës kundër Bolivisë, e vlefshme për kualifikimin në Kampionatin Botëror 2018, Lionel Messi ka shënuar golin e 50-të me fanellën e Kombëtares. Ylli i Barcelonës

Lexo me Shume