Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "lindje"

(FOTO) Nëna fotografon vetë gjithë procesin e lindjes

    (FOTO) Nëna fotografon vetë gjithë procesin e lindjes

Lisa Robinson Ward, një fotografe profesioniste, e ka marrë seriozisht profesionin e saj. Me një përkushtim të pabesueshëm, ajo ka memorizuar përmes fotove lindjen e vajzës së saj. Fotografja nga

Lexo me Shume

Kjo foto e mrekullueshme fshihet vazhdimisht nga Instagrami. Revoltohet fotografja

    Kjo foto e mrekullueshme fshihet vazhdimisht nga Instagrami. Revoltohet fotografja

Fotografja Jes Jackson e “Itty Bitty Photographer” është bërë edhe më e njohur pas kthimit të fotos së saj në virale. Një shkrepje gjatë një momenti lindjeje në një shtëpi

Lexo me Shume

(Video) Lindja e gruas transmetohet “live” në Facebook

    (Video) Lindja e gruas transmetohet “live” në Facebook

Sjellja në jetë e një fëmije është gjëja më e bukur që mund t’i ndodhë një njeriu. Por ç’mund të bëni që kjo gjë të mbetet gjithë jetën në memorie

Lexo me Shume

Personazhe të famshëm që kanë lindur fëmijë pas të 40-ve

Personazhe të famshëm që kanë lindur fëmijë pas të 40-ve

Këtë javë u konfirmua se Janet Jackson është shtatzënë dhe është në pritje të një vajze, vetëm dy javë para ditëlindjes së saj të 50-të.  Jackson nuk është e vetmja

Lexo me Shume

Kjo është dhurata më e pazakontë që një burrë mund t’i bëjë gruas së tij

Kjo është dhurata më e pazakontë që një burrë mund t’i bëjë gruas së tij

Të gjithë ju gra dhe nëna, çfarë dhuratash merrni nga burrat tuaj për ditën e gruas? Lule, çokollata, bizhuteri? Epo, Penn Holderness i ka kaluar parashikimet për dhuratën që i

Lexo me Shume

Një grua lind në avion, e pabesueshme çfarë emri zgjodhi për fëmijën!

Një grua lind në avion, e pabesueshme çfarë emri zgjodhi për fëmijën!

Një nënë i dha jetë fëmijës së saj gjatë kohës që po udhëtonte me avion për të shkuar nga Singapori në Myanmar. Ishte e papritur për të gjithë që pikërisht

Lexo me Shume