Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Linda Halimi"

Linda Halimi ka një mesazh për të gjitha nënat

    Linda Halimi ka një mesazh për të gjitha nënat

  Lëvizjet për të drejtat e femrave apo siç quhen në vendet perëndimore kanë prekur edhe personazhet e famshëm shqiptarë. Linda Halimi ka postuar në profilin e saj në Facebook

Lexo me Shume

Linda Halimi përkrah Rihanna-s

    Linda Halimi përkrah Rihanna-s

Mbrëmë ju patëm lajmëruar se Linda Halimi do të ndiqte live koncertin e Rihanna-s në Atlanta, Georgia dhe ashtu ndodhi. Ajo ka postuar vazhdimisht video live nga koncerti, si dhe

Lexo me Shume

Linda Halimi me sutjena, në koncertin e Rihanna-s

    Linda Halimi me sutjena, në koncertin e Rihanna-s

  Këngëtarja Linda Halimi ka bërë të ditur mesditën e sotme se do të ndjekë live Rihanna-n në koncertin e saj në Philip Arena, Atlanta. Ok, deri këtu asgjë për

Lexo me Shume

Linda Halimi sulmohet nga disa fansa

    Linda Halimi sulmohet nga disa fansa

Një ditë më parë Linda Halimi publikoi në  SnapChat një video, ku shfaqej duke darkuar në një restorant dhe në sfond dëgjohej një këngë serbe. Kjo gjë nuk është pritur

Lexo me Shume