Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "limite"

15 aktorët që tejkaluan limitet për rolet e tyre

    15 aktorët që tejkaluan limitet për rolet e tyre

1. Natalie Portman në rolin e Ninës, në filmin “Black Swan” ◄ Back Next ► Picture 1 of 15 Portman është trajnuar me krijuesen e e teatrit të baletit të

Lexo me Shume