Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Lil Wayne"

Flet përfaqësuesi i Lil Wayne pas uljes emergjente të aeroplanit: “Ai është mirë!”

    Flet përfaqësuesi i Lil Wayne pas uljes emergjente të aeroplanit: “Ai është mirë!”

Ditën e djeshme, TMZ njoftoi se reperi Lil Wayne ishte detyruar të bënte ulje të njëpasnjëshme dhe emergjente teksa po udhëtonte me avion drejt Kalifornisë. Sipas portalit, Wayne kishte pësuar

Lexo me Shume