Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ligji"

Kryeministri i nervozuar, shkel ligjin. Do të gjobitet?!

    Kryeministri i nervozuar, shkel ligjin. Do të gjobitet?!

Përpara miratimit të reformës në drejtësi, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është parë teksa pinte cigare në shoqërinë e deputeteve gra. Për rreth dy orë në mjediset e Kuvendit, kreu

Lexo me Shume

Nishani kthen në Kuvend ligjin për kamerat: Cenon privatësinë

    Nishani kthen në Kuvend ligjin për kamerat: Cenon privatësinë

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani, ka kthyer për rishqyrtim në Kuvend ligjin për “Masat shtesë të sigurisë publike”, lidhur me mbikëqyrjen me kamera. Në dekret, kreu i shtetit

Lexo me Shume