Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ligji i dosjeve"

Hapja e dosjeve, kreu i OSBE-së: Zbatimi po zvarritet

    Hapja e dosjeve, kreu i OSBE-së: Zbatimi po zvarritet

Bernd Borchardt, kreu i OSBE-së në Shqipëri, ka akuzuar politikën shqiptare se nuk po e merr seriozisht krijimin e autoritetit që duhet arritur pas hyrjes në fuqi të ligjit të

Lexo me Shume