Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "lidhje"

Aurela Hoxha në një lidhje të re?

Aurela Hoxha në një lidhje të re?

  Ish-miss-i dhe modelja Aurela Hoxha e ka lënë jetën e saj private jashtë vëmendjes së mediave kohët e fundit. Në rrjetet sociale si SnapChat, Instagram apo Facebook ajo publikon

Lexo me Shume

Françeska e “BB” tjetër sherr, këtë herë pasoja të rënda për të

    Françeska e “BB” tjetër sherr, këtë herë pasoja të rënda për të

Javët e fundit, ish-konkurrentja e “Big Brother Albania”, Françeska Jaçe, është bërë pjesë e shtypit rozë si pasojë e një sherri të bujshëm, që ndodhi në një ambient publik në

Lexo me Shume

Kush është vajza misterioze në krahët e Capital T?

Kush është vajza misterioze në krahët e Capital T?

Kohët e fundit, rreperi Capital T është parë gjithnjë e më shpesh në krahët e një vajze nga Tirana. Edhe pse fotot në përgjithësi janë me kurriz, pasi biondia seksi

Lexo me Shume