Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "lideri"

Sulmohet eskorta e liderit të opozitës turke, Kemal Kılıçdaroğlu

    Sulmohet eskorta e liderit të opozitës turke, Kemal Kılıçdaroğlu

Persona të paidentifikuar kanë sulmuar me armë eskortën që shoqëronte liderin e opozitës Kemal Kiliçdaroglu. Sulmi ka ndodhur në verilindje të Turqisë dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy

Lexo me Shume