Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Librazhd"

Kërcënohen futbollistët e Librazhit, u kërkohet të lënë Pogradecin të fitojë

    Kërcënohen futbollistët e Librazhit, u kërkohet të lënë Pogradecin të fitojë

Disa persona të paidentifikuar, të cilët udhëtonin me një mjet tip fuoristradë, kanë ndaluar autobusin në të cilin udhëtonte skuadra e Librazhdit, e nisur drejt Krujës, ku pritej zhvillimi i

Lexo me Shume