Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Libohove"

Vdes nga antraksi një shtetas në Libohovë, ishte prekur në lëkurë dhe organe

    Vdes nga antraksi një shtetas në Libohovë, ishte prekur në lëkurë dhe organe

Një shtetas në Libohovë ka ndërruar jetë për shkak të prekjes nga sëmundja e antraksit, ose siç njihet ndryshe në gjuhën popullore “plasja”. Mjekët e spitalit rajonal të Gjirokastrës kanë

Lexo me Shume