Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "liberalizim"

Komisioni Europian do të rekomandojë liberalizimin e vizave për Kosovën

    Komisioni Europian do të rekomandojë liberalizimin e vizave për Kosovën

Kosova ka nisur bisedimet me Bashkimin Europian për procesin e liberalizimit të vizave në janar të vitit 2012, si dhe është i vetmi vend në Ballkan që nuk e gëzon

Lexo me Shume