Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Liam Hemsworth"

Si e quan Miley Cyrus të fejuarin e saj

    Si e quan Miley Cyrus të fejuarin e saj

Miley Cyrus beson se i fejuari, Liam Hemsworth, është shpirti i saj binjak, ndaj ka vendosur të martohet me të.  Ka pasur shumë thashetheme për marrëdhënien e tyre të trazuar,

Lexo me Shume