Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Lewis Hamilton"

Formula 1 – Alonso do të marrë pjesë në Çmimin e Madh të Kinës

    Formula 1 – Alonso do të marrë pjesë në Çmimin e Madh të Kinës

Tashmë nuk ka më dyshime, Fernando Alonso do të garojë me McLaren-in e tij në garën e radhës të Çmimit të Madh të Kinës. Spanjolli e kishte marrë lejen që

Lexo me Shume