Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Letoni"

Stilisti që bën çdo femër të ndihet mbretëreshë

Stilisti që bën çdo femër të ndihet mbretëreshë

  1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 23 Konstatin Bogomolov është një stilist dhe make-up artist i talentuar nga Riga, Letoni. Ai ka në pronësi një shkollë bukurie,

Lexo me Shume