Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Leonardo Di Caprio"

Modelja tjetër në krahët e Di Caprios

Modelja tjetër në krahët e Di Caprios

Tashmë është e ditur nga të gjithë që në listën e Leonardo Di Caprio-s janë vetëm yje të Hollivudit  dhe modele. Kohët e fundit raportohet nga burime pranë aktorit se

Lexo me Shume

Kush është shqiptarja në Kanë në krah të Di Caprios?

Kush është shqiptarja në Kanë në krah të Di Caprios?

    Një nga personazhet e famshëm shqiptarë që ndodhet në Festivalin prestigjioz të filmit në Kanë është edhe modelja Aurela Hoxha. Ajo ka postuar vazhdimisht këto ditë foto nga

Lexo me Shume

Indonezia kërcënon të dëbojë Leonardo Di Caprion

Indonezia kërcënon të dëbojë Leonardo Di Caprion

Aktori Leonardo Di Caprio mund të vlerësohet në të gjithë botën, por jo të gjithë e duan. Ndërkohë që vende të tjera si Rusia e kanë dërguar në shtëpi me

Lexo me Shume