Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Leonard Ristani"

Krimi në familje, dy të ndaluarit: Nuk deshëm ta vrisnim. U vetëmbrojtëm!

    Krimi në familje, dy të ndaluarit: Nuk deshëm ta vrisnim. U vetëmbrojtëm!

Në pritje të daljes para gjykatës të Leonard Ristanit dhe Jurgen Kurtit – dy personat e përfshirë në ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë, ku mbeti

Lexo me Shume