Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "lendim"

Zjarr në një banesë në Tiranë, nuk ka persona të lënduar

    Zjarr në një banesë në Tiranë, nuk ka persona të lënduar

Flakët e zjarrit kanë përfshirë një banesë në zonën e “Porcelanit” në kryeqytet. Mësohet se zjarri ka rënë në një apartament në katin e dytë të një pallati pranë xhamisë

Lexo me Shume