Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "lende narkotike"

Arrestohet autori i krimit makabër, Policia e Vlorës zbardh diagnozën. Ishte përdorues i lëndëve narkotike

    Arrestohet autori i krimit makabër, Policia e Vlorës zbardh diagnozën. Ishte përdorues i lëndëve narkotike

Policia e qytetit të Vlorës ka bërë të ditur detaje lidhur me krimin makabër të shënuar ditën e sotme në fshatin Palasë të Vlorës. Autori i vrasjes së 12-vjeçarit ka

Lexo me Shume