Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Lemonade"

Beyonce fiton përsëri… gjyqin!

    Beyonce fiton përsëri… gjyqin!

Është bërë e zakonshme tashmë që Beyonce të përfundojë në gjyq sa herë publikon projekte të reja muzikore. Së fundmi, ajo ishte paditur në qershor nga një regjisor i pavarur,

Lexo me Shume

Steve Wonder tregon shijen që i ka lënë “Lemonade” e Beyonce-s

    Steve Wonder tregon shijen që i ka lënë “Lemonade” e Beyonce-s

Një nga zërat më të mirë të muzikës botërore, Steve Wonder, ka ndarë me të gjithë publikun mendimin e tij lidhur me “Lemonade”, teksa u pyet nga Billboard në prapaskenat

Lexo me Shume

Këngëtarja amerikane sulmon Beyonce-n: “Ajo është ‘hajdute’!”

Këngëtarja amerikane sulmon Beyonce-n: “Ajo është ‘hajdute’!”

Këngëtarja dhe reperja amerikane Azealia Banks ka përdorur llogarinë e saj në Twitter për të “sulmuar” artisten Beyonce lidhur me mesazhet që jep me anë të “Lemonade”. Sipas saj, Bey

Lexo me Shume

Shija që ka lënë “Lemonade” e Beyonce-s te VIP-at dhe media

Shija që ka lënë “Lemonade” e Beyonce-s te VIP-at dhe media

Ekziston një hendek mes personazheve të famshëm, të cilët synojnë të jenë ndryshe nga të tjerët, dhe individëve të thjeshtë. Por kur vjen puna te Beyonce apo për muzikën e

Lexo me Shume

Rikthehet Beyonce! Ia bën “bam” me një “Lemonade”

    Rikthehet Beyonce! Ia bën “bam” me një “Lemonade”

Menjëherë pas transmetimit të premierës botërore, “Lemonade” në kanalin HBO, Beyonce ka publikuar albumin e saj të gjashtë me të njëjtin titull. “Lemonade” (albumi) përmban 12 këngë, pjesë e të

Lexo me Shume

Beyonce ju “qeras” me një limonadë

    Beyonce ju “qeras” me një limonadë

Prej më shumë se një muaji, grupi i fansave të Beyonce-s, të quajtur Beyhive, kanë qenë në pritje të këngëve të reja nga artistja. Dhe pritjes mesa duket i ka

Lexo me Shume