Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Lemoande"

“The Beyhive” në Twitter: “Bëhuni gati për Beyonce-n!”

    “The Beyhive” në Twitter: “Bëhuni gati për Beyonce-n!”

Nuk ka kaluar kohë e gjatë që kur Beyonce publikoi albumin e saj të gjashtë, të quajtur “Lemonade”, album që po e promovon në turneun ndërkombëtar “The Formation World Tour”.

Lexo me Shume