Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "lejla"

Më në fund! Elvana Gjata shpjegon kuptimin e fotos lejla

    Më në fund! Elvana Gjata shpjegon kuptimin e fotos lejla

Pak ditë më parë, postimi i një fotoje lejla nga Elvana Gjata në Instagram dhe më pas ripostimi nga shumë këngëtarë të njohur shkaktoi konfuzion te portalet dhe te ndjekësit

Lexo me Shume