Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Leicester"

Thibaut Courtois: Pas një sezoni të vështirë, sot ndihem shumë mirë!

    Thibaut Courtois: Pas një sezoni të vështirë, sot ndihem shumë mirë!

Thibaut Courtois pranon se më në fund ndihet i lumtur me situatën që po kalon te Chelsea, nën drejtimin e trajnerit të ri Antonio Conte dhe stafit të tij. Pas

Lexo me Shume

Cesc Fabregas: Nuk dua që Tottenham të dalë kampion

    Cesc Fabregas: Nuk dua që Tottenham të dalë kampion

Edhe pse Cesc Fabregas tashmë është një futbollist i Chelsea-t, ai kurrsesi nuk ka reshtur së bëri tifo për ish-skuadrën ku u bë i famshëm, Arsenal! Duke iu referuar luftës

Lexo me Shume

Historia e Jamie Vardy-t do të bëhet film! De Niro në rolin e Ranierit?

    Historia e Jamie Vardy-t do të bëhet film! De Niro në rolin e Ranierit?

Është bërë e pamundur tashmë të mos flasësh për ekipin e Leicesterit, sa herë bëhet fjalë për futbollistët apo skuadrat që kanë lënë shenjë në futbollin europian. Pikërisht si rezultat

Lexo me Shume

Leicesteri i pandalshëm bën për vete edhe Mourinhon

    Leicesteri i pandalshëm bën për vete edhe Mourinhon

Nuk di të ndalet Leicesteri i Claudio Ranierit! Tashmë një hap larg fitores së titullit në Premier League, gjë që po emocionon mbarë Europën, skuadrës së Leicesterit i duhet edhe

Lexo me Shume

Kërcënohet Vardy!

Kërcënohet Vardy!

Mesa duket, nuk mjafton të surprizosh për mirë një komb të tërë dhe mbarë Europën për t’u shpëtuar mesazheve negative! Pavarësisht formës së shkëlqyer që po tregon me ekipin e

Lexo me Shume