Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Lefterie Luzi"

KLSH kallëzon kreun e KQZ, Lefterie Luzi: Shkelje me projektet pilot. Reagon KQZ

    KLSH kallëzon kreun e KQZ, Lefterie Luzi: Shkelje me projektet pilot. Reagon KQZ

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka akuzuar kryetaren e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Lefterie Luzi, për shkelje në miliona dollarë me projektet pilot në zgjedhjet vendore të 2013-s. Ajo akuzohet

Lexo me Shume