Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Lefter Koka"

Ministri Koka zgjedh aventurën, pushon dhe promovon

    Ministri Koka zgjedh aventurën, pushon dhe promovon

Ministri i Mjedisit Lefter Koka preferoi lumin për të kaluar fundjavën bashkë me familjen e tij. Pushim dhe promovim i kanionit të Osumit në Skrapar, nën shoqërinë e guidës profesionale

Lexo me Shume

Konventa Zgjedhore e LRI në Durrës, në krye zgjidhet Arbi Shtylla

    Konventa Zgjedhore e LRI në Durrës, në krye zgjidhet Arbi Shtylla

Gjatë zhvillimit të Konventës Zgjedhore, Lëvizja Rinore për Integrim e Durrësit zgjodhi Arbi Shtyllën si kreun saj në ndër kandidatët që garonin për këtë post. Të pranishëm në aktivitet ishin

Lexo me Shume