Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ledri"

(Ekskluzive) Sherr mes Dafina Zeqirit dhe Ledri Vulës në ditëlindjen e Behxhet Pacollit

    (Ekskluzive) Sherr mes Dafina Zeqirit dhe Ledri Vulës në ditëlindjen e Behxhet Pacollit

Mbrëmjen e kaluar është festuar ditëlindja e një prej politikanëve dhe biznesmenëve më të njohur në Kosovë, Behxhet Pacolli, me një koncert në vilën e tij luksoze. Lista e këngëtarëve

Lexo me Shume

Ja fans i cilës këngëtare shqiptare është Ledri Vula

Ja fans i cilës këngëtare shqiptare është Ledri Vula

  Me anë të një postimi në Facebook, Nora ka treguar fansin e saj më të ri. Dhe ai është as më pak e as më shumë por  Bedri Vula…

Lexo me Shume

(EKSKLUZIVE) Reagon Ledion Liço pas pushimit nga puna të autores Hasani

    (EKSKLUZIVE) Reagon Ledion Liço pas pushimit nga puna të autores Hasani

    Pas largimit  të autores së programit “The Voice Of Albania”, Zefina Hasani, si pasojë e një debati lidhur me performancën e Ledri Vulajt mbrëmjen e kaluar (lexo këtu),

Lexo me Shume