Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ledri Vula"

Artistët që janë “rikthyer” bashkë

    Artistët që janë “rikthyer” bashkë

Ndodh shpesh që bashkëpunimet të priten mirë nga publiku, duke qenë se fansat e secilit artist bëhen bashkë për t’i mbështetur. Kohët e fundit ka pasur shumë bashkëpunime të suksesshme

Lexo me Shume

Audio/Kënga e padëgjuar e Ledri Vulës, kush e hodhi ilegalisht në internet?

    Audio/Kënga e padëgjuar e Ledri Vulës, kush e hodhi ilegalisht në internet?

Ledri Vula ka qenë një nga reperet më aktivë të kësaj vere, duke publikuar shumë hite muzikore. “Beautiful”, “Nuk ma la”, “Messi” etj. janë disa nga këngët që reperi nga

Lexo me Shume

(Intervistë) Sara Kapo: “Nëse mendon se je i denjë të jesh “celebrity”, atëherë bëhu shembull për ata që të ndjekin

    (Intervistë) Sara Kapo: “Nëse mendon se je i denjë të jesh “celebrity”, atëherë bëhu shembull për ata që të ndjekin

Kënga më e re e Florit dhe Ledrit, “Beautiful”, ka pasur shumë sukses, edhe pse ka vetëm një ditë që është publikuar. Pjesë e videoklipit të kësaj kënge ka qenë

Lexo me Shume

(Video) Flori & Ledri, “harrakatët” që dashurojnë përtej pamjes

    (Video) Flori & Ledri, “harrakatët” që dashurojnë përtej pamjes

Surpriza e artistëve nuk ishte vetëm bashkëpunimi mes tyre, por fakti që në të njëjtën ditë do të publikohen dy këngë, krejt të ndryshme nga njëra- tjetra. Flori Mumajesi dhe

Lexo me Shume

Gati klipi i Florit dhe Ledrit. Dalin fotot e para…

    Gati klipi i Florit dhe Ledrit. Dalin fotot e para…

Ashtu si çdo vit në fillim të verës, zërat për hitet e reja që do të dalin apo për bashkëpunimet mes këngëtarëve janë të shumtë. Një ndër këta ‘zëra të

Lexo me Shume

Unë boss, ti boss, po lopën kush do ta kullosë?

    Unë boss, ti boss, po lopën kush do ta kullosë?

E hapi Getoar Selimi lojën dhe tani është tepër vonë për t’i ndalur. “Ma i madhi në ven” nuk e mendoi që do të kishte “mbretër”, të “mëdhenj” apo “hitbërës”

Lexo me Shume

Ledri Vula tani është “mbret”

Ledri Vula tani është “mbret”

Klipi “SRMN” i Ledri Vulës ka qenë hit dhe numëron rreth 6 milionë klikime në Youtube. Por vetëm pak kohë pas suksesit të “SRMN” Ledri ka sjellë sot për publikun

Lexo me Shume

Kur artistët i bashkon ndjenja, lindin hitet!

    Kur artistët  i bashkon ndjenja, lindin hitet!

Përveç muzikës këta persona i ka lidhur një marrëdhënie e fortë njerëzore. Ndoshta nuk i ka bërë vetëm dashuria për muzikën këngët e tyre hite sa i ka bërë ndjenja

Lexo me Shume

Pse Ledri Vula dhe Lori Hoxha janë bashkë në Maldive?

  Pse Ledri Vula dhe Lori Hoxha janë bashkë në Maldive?

Ditët e fundit të gjithë kanë pyetur se me kë ka shkuar Lori Hoxha në Maldive. Përgjigjja erdhi. Ledri  ka

Lexo me Shume