Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ledion Lico"

Noizy braktis “Top Awards”, Ledioni: Kështu është kur shet mend me “Ferrarin” e shokut. Noizy: Kollovar, ty ta bleu e dashura

    Noizy braktis “Top Awards”, Ledioni: Kështu është kur shet mend me “Ferrarin” e shokut. Noizy: Kollovar, ty ta bleu e dashura

Noizy, një prej të ftuarve të “Top Music Awards”, i cili ishte i pranishëm gjatë provave, vendosi të braktisë natën finale të këtij eventi. Ky vendim i tij është komentuar

Lexo me Shume

Ermal Mamaqi: Aktorja e “Portokalli”-së më mban peng me një video intime

    Ermal Mamaqi: Aktorja e “Portokalli”-së më mban peng me një video intime

Hapja e lokalit “Padam” në Tiranë mbrëmjen e djeshme, tashmë nën drejtimin e Alba Frangajt, mblodhi shumë personazhe VIP, nga bota e televizionit, muzikës, aktrimit etj. Mes tyre ishte dhe

Lexo me Shume

(Video/Intervistë) Ledion Liço: “Në Top Channel, fituesin e zgjedh gjithmonë publiku”

(Video/Intervistë) Ledion Liço: “Në Top Channel, fituesin e zgjedh gjithmonë publiku”

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur ceremonia e shpalljes së nominimeve për 12 kategoritë e “Top Music Awards” në një nga “club”-et më në zë të kryeqytetit. Në ceremoni nuk mund

Lexo me Shume

(EKSKLUZIVE) Reagon Ledion Liço pas pushimit nga puna të autores Hasani

    (EKSKLUZIVE) Reagon Ledion Liço pas pushimit nga puna të autores Hasani

    Pas largimit  të autores së programit “The Voice Of Albania”, Zefina Hasani, si pasojë e një debati lidhur me performancën e Ledri Vulajt mbrëmjen e kaluar (lexo këtu),

Lexo me Shume