Blitz

Tag "Ledina Celo"

Vajza e Ledina Çelos feston 2-vjetorin. Ja urimi i veçantë i këngëtares…

    Vajza e Ledina Çelos feston 2-vjetorin. Ja urimi i veçantë i këngëtares…

Si sot dy vjet më parë, këngëtarja Ledina Çelo u bë nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë Periannën nga martesa e saj me Naim Kabashin, ish-kampionin e

Read Full Article

FOTO/ Halloween-i i Ledina Çelos, para dhe pas një viti

    FOTO/ Halloween-i i Ledina Çelos, para dhe pas një viti

Festa e Halloween duket se është e preferuara e këngëtares shqiptare, Ledina Çelo. Së bashku me dy fëmijët e saj, Erlisin dhe Perianën, biondja seksi e skenës e pret me

Read Full Article

Era Istrefi emocionon Ledina Çelon

    Era Istrefi emocionon Ledina Çelon

Tashmë e dinë të gjithë se fama e Era Istrefit është përhapur kudo në Europë. Këtë gjë e dëshmon edhe një video e postuar nga këngëtarja Ledina Çelo, e cila

Read Full Article