Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Le Monde"

Rocco Siffredi, nudo në revistën franceze. Irritohen lexuesit

    Rocco Siffredi, nudo në revistën franceze. Irritohen lexuesit

“Tërbohen” lexuesit e “M” , suplementit të gazetës “Le Monde”, që ka menduar t’i dedikojë kopertinën dhe një hapësirë jo të vogël në brendësi producentit të filmave porno, Rocco Siffredi.

Lexo me Shume