Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "LDK"

(Video) Kosovë, tërhiqet zvarrë kryetarja e LDK-së në Gjermani

(Video) Kosovë, tërhiqet zvarrë kryetarja e LDK-së në Gjermani

Donika Gërvalla, kryetare e degës së LDK-së në Gjermani, nuk është lejuar të marrë pjesë në mbledhjen e anëtarëve të Këshillit të LDK-së në një restorant në Prishtinë. Mësohet se

Lexo me Shume