Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Lazio"

Lazio – Presidenti Lotito ‘i tërbuar”, i kërkon 50 milionë euro dëmshpërblim Bielsa-s

    Lazio – Presidenti Lotito ‘i tërbuar”, i kërkon 50 milionë euro dëmshpërblim Bielsa-s

“Tërmet” në shtëpinë e Lazio-s! Vendimi i trajnerit Marcelo Bielsa për t’u larguar vetëm pak ditë pas zbarkimit në kryeqytet ka shkaktuar shumë polemika. Trajneri e ka justifikuar levizjen e

Lexo me Shume

Lazio-Cesare Prandelli: Gati nënshkrimi i marrëveshjes

    Lazio-Cesare Prandelli: Gati nënshkrimi  i marrëveshjes

Paraqitja e dobët e ekipit të Lazio-s në vitin e fundit i ka shtyrë drejtuesit e klubit të marrin masa të menjëhershme për të shmangur një gjë të tillë edhe

Lexo me Shume

“Derbi” shkarkon Stefano Piolin. Inzaghi merr drejtimin e Lazios

    “Derbi” shkarkon Stefano Piolin. Inzaghi merr drejtimin e Lazios

Duket se humbja me rezultatin e thellë 1-4 në derbin me Romën i ka kushtuar stolin trajnerit Stefano Pioli. Lazio ka vendosur të shkëpusë marrëdhënien me trajnerin, duke ia lënë

Lexo me Shume