Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Laura Boldrini"

Presidentja e Dhomës së Deputetëve, Laura Boldrini: Mjaft me seksizëm, jemi në 2016-n!

Presidentja e Dhomës së Deputetëve, Laura Boldrini: Mjaft me seksizëm, jemi në 2016-n!

Presidentja e Dhomës së Deputetëve, Laura Boldrini ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Laura Boldrini, presidentja e Dhomës së Deputetëve në Parlamentin Italian, ka reaguar ashpër pas karikaturës

Lexo me Shume