Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "lartesi"

Po priste dru në pyll, bie nga lartësia dhe humb jetën 60-vjeçari

    Po priste dru në pyll, bie nga lartësia dhe humb jetën 60-vjeçari

Një shtetas 60-vjeçar në Korçë ka humbur jetën për shkak të rrëzimit nga pema. Burime të policisë shprehen se viktima me iniciale D. XH ka qenë duke prerë dru në

Lexo me Shume