Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "lamtumire"

Jahjaga në festë për të thënë lamtumirë

    Jahjaga në festë për të thënë lamtumirë

Atifete Jahjaga është një nga figurat më të diskutuara politike në Kosovë, kjo edhe sepse ishte hera e parë që një femër Presidente u përkrah dhe u duartrokit si shenjë

Lexo me Shume